Label Lovers


O nas

Dotychczas klienci marek luksusowych koncentrowali się wyłącznie na produktach butikowych. Jednak w ostatnich latach ich uwaga kierowana jest również na rynki produktów z „drugiej ręki”. Warto zauważyć jak moda zatacza koło, co doskonale widać na powtarzalności się modeli takich marek jak, Dior – „Saddle Bag” czy inne ikoniczne modele marki Louis Vuitton.

Dlaczego warto inwestować w dobra luksusowe? Chociażby dlatego, iż produkty są ponadczasowe i często nawet możemy je przekazać z pokolenia na pokolenie.

Produkty Vintage bądź te tzw. „ z drugiej ręki” co raz częściej zostają uznane za nietypowe, niespotykane, Z DUSZĄ. 

Doceniły to m.in Chiara Ferragni, Kendall Jenner, Hailey Bieber, Gigi Hadid.

Internet, instagram, blogi kreują pożądanie – taka myśl nasuwa się nam, kiedy widzimy kolejne pięknie, stylowo, markowo ubrane kobiety. Projektanci podejmują nowe wyzwania, a my w pogoni za duchem czasu, wymieniamy, kupujemy, sprzedajemy, tworzymy siebie. Świadomość w Polsce wzrosła.
Jak Cię widzą tak Cię piszą? Pamiętaj, że lepiej mieć w garażu jednego Mercedesa, niż 10 Maluchów.

Liczy się autentyczność ! – nasze produkty, przechodzą kontrolę oryginalności.
Zdobyta dotychczas wiedza w tym temacie, pozwala sprawdzić czy dany produkt jest oryginalny.

Współpracujemy ze światową firmą Entrupy, która poprzez swój technologiczny sprzęt i opracowany algorytm pozwala uwierzytelnić oryginalność.

STOP PODRÓBKOM !

Skutecznie walczymy z oszustami.

Jesteśmy prawdziwe w tym co robimy.

#jointhelabellovers !

Kinga Dekiert –

Pasjonatka mody i świata dóbr luksusowych. 

Swoje doświadczenie zdobyła pracując między innymi 4 lata w Louis Vuitton w Polsce. 

Otwarcie tak wpływowego butiku na Polskim rynku był ogromnym wyzwaniem! Najbardziej jednak wspomina poznanie samego prawnuka Patrica Vuitton’a 

Markę zna od zaplecza ! dzięki licznym szkoleniom za granicą, zdobyła ogromną wiedzę ! 

Docenili to klienci, z którymi pozostała w kontakcie do dziś, a których z czasem spotkała w najlepszym hotelu w Polsce Raffles , gdzie była Ambassadorem ds. Relacji z gośćmi. Tu również była częścią wielkiego hucznego otwarcia legendarnego hotelu. 

Kocha ludzi pełnych pasji, ambitnych – to od niech czerpie inspiracje i dzięki nim powstała myśl stworzenia Label Lovers.

Życiowa myśl? 

Less is more! 

Dotyczy to wszystkich szczebli życia.

Nie ilość, a jakość ! 

Czy to chodzi o jakość pracy, jakość produktów, czy jakość relacji międzyludzkich.

Julia Szczęsna – 

Przygodę z dobrami luksusowymi rozpoczęła studiując kierunek Luxury Goods Management w Londynie i Mediolanie. Pracowała dla takich firm jak : Chanel, Pomellato, Bvlgari. 

Dzięki znakomitemu programowi obowiązkowego stażu na studiach trafiła do biura Chanel w samym centrum włoskiej stolicy mody. Była odpowiedzialna za wsparcie zespołu, który opracowywał strategię sprzedaży produktów Chanel. 

Zarówno w Pomellato jak i w Bvlgari pracowała w biurze prasowym gdzie zajmowała się promowaniem biżuterii wśród gwiazd oraz stylistów i organizowaniem wyjątkowych eventów takich jak premiera pierścionka B.zero1 zaprojektowanego przez architekta Anish Kapoor. 

Po powrocie do Polski, swoją karierę kontynuowała w Louis Vuitton będąc częścią zespołu otwierającego pierwszy sklep tej marki w Warszawie. Była tez członkinią zespołu, który koordynował otwarcie butiku Louis Vuitton podczas targów Salone del Mobile w Mediolanie. Miała zaszczyt odwiedzić dom w którym mieszkał Louis Vuitton w Asnieres, w którym teraz znajduje się muzeum oraz pracownia wykonująca najbardziej wyjątkowe produkty Louis Vuitton. 

Nieustająca pasja pomogła w podjęciu decyzji, bycia częścią zespołu Label Lovers.

Label Lovers to potwierdzenie, że marzenia są w zasięgu ręki.

Julia z Kingą poznały się w Louis Vuitton jednak dopiero po kilku latach podjęły wspólną decyzję o założeniu firmy, która jest spełnieniem ich marzeń. 

Dlaczego Label Lovers ? 

Dlatego, że jesteśmy prawdziwe w tym co robimy ! 

Jesteśmy dla Was pod każdym względem ! Służymy pomocą w każdej kwestii, nie zamykamy się tylko na kupno sprzedaż i do widzenia! 

Tworzymy miejsce gdzie możesz oddać torebkę do renowacji SPA, miejsce gdzie możesz zweryfikować autentyczność torebki, nawet jeśli kupiłaś poza nasza platforma! zamówimy dla Ciebie wymarzone nowe produkty dzięki współpracy z najlepszą w tej dziedzinie Personal Shopper, przekażemy wiedzę i zbudujemy świadomość na temat świata marek luksusowych.